Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Pojištění

  • Zveřejněno
    13/05/2022
  • Lhůta
    05/07/2022
  • Udělení zakázky
    10/10/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ferservizi S.p.A. (società con socio unico soggetta alla direzione e coordinamento di Ferrovie dello Stato Italiane S.p.A.) in nome e per conto delle Società del Gruppo Ferrovie dello Stato Italiane di cui al successivo punto II.2.4
Místo plnění
NUTS code: IT Italia
Sídlo kupujícího
NUTS code: IT Italia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,068,580.93 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,150,002.22 EUR
Číslo nabídky
eGPA 05/2022
Popis

La procedura aperta, svolta in modalità telematica, ha ad oggetto l'affidamento dei servizi assicurativi inerenti la polizza per Corpi Navi e viene indetta da Ferservizi S.p.A. in nome e per conto di Ferrovie dello Stato italiane S.p.A. e per conto di Rete Ferroviaria Italiana S.p.A., Busitalia Sita Nord S.r.l., Blujet S.r.l. e Bluferries S.r.l.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ferservizi S.p.A. (società con socio unico soggetta alla direzione e coordinamento di Ferrovie dello Stato Italiane S.p.A.) in nome e per conto delle Società del Gruppo Ferrovie dello Stato Italiane di cui al successivo punto II.2.4
Poštovní adresa: Via Tripolitania, 30
Obec: Roma
Kód NUTS: IT
PSČ: 00199
Země: ITA
Hlavní adresa: www.ferservizi.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
5,068,580.93 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,150,002.22 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Generali Italia S.p.A.
Poštovní adresa:
Obec: Roma
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.