Publications Office of the EU
Portugalsko-Almada: Různé náhradní díly - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Almada: Různé náhradní díly

  • Zveřejněno
    28/07/2020
  • Lhůta
    25/08/2020
  • Otevírání nabídek
    26/08/2020
  • Udělení zakázky
    19/10/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Místo plnění
NUTS code: PT16J Beiras e Serra da Estrela
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT Portugal
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34913000 Různé náhradní díly
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
25,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
230,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
11
Číslo nabídky
10003470
Popis

Serviços de assistência oficinal para época invernal, 2020/2021: incluindo fornecimento de peças.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Národní registrační číslo: 503933813
Poštovní adresa: Praça da Portagem
Obec: Almada
Kód NUTS: PT
PSČ: 2809-013
Země: PRT
Hlavní adresa: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektronicky:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/08/2020 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.