Publications Office of the EU
Polsko-Opole: Služby týkající se parkovišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Opole: Služby týkající se parkovišť

  • Zveřejněno
    20/10/2021
  • Lhůta
    17/11/2021
  • Otevírání nabídek
    17/11/2021
  • Udělení zakázky
    31/12/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL524 Opolski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98351100 Služby týkající se parkovišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
86,907.70 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
86,585.36 PLN
Číslo nabídky
WS-ZF.2380.36.2021
Popis

Przedmiotem zamówienia jest parkowanie pojazdów (i innych przedmiotów – części samochodowych) oraz przechowywanie, a także zabezpieczanie pojazdów i mienia zatrzymanego przez Policję do celów procesowych, na warunkach określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i wzorze umowy stanowiących załączniki do SWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Poštovní adresa: ul. Korfantego 2
Obec: Opole
Kód NUTS: PL524
PSČ: 45-077
Země: POL
Kontaktní osoba: Eugenia Poniży, Anna Lis, Jarosław Hamadyk
Hlavní adresa: http://www.opolska.policja.gov.pl
Elektronicky:
https://kwp-opole.ezamawiajacy.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/11/2021 11:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
86,907.70 PLN
Konečná hodnota zakázky
86,585.36 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Przedsiębiorstwo RUZIK Pomoc Drogowa RUZIK Patryk Ruzik
Poštovní adresa:
Obec: Chrósty
PSČ: 47-280
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.