Publications Office of the EU
Polsko-Lublin: Laboratorní činidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Lublin: Laboratorní činidla

  • Zveřejněno
    15/11/2021
  • Lhůta
    17/12/2021
  • Otevírání nabídek
    17/12/2021
  • Udělení zakázky
    22/12/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL814 Lubelski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696500 Laboratorní činidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
149,920.56 PLN
Číslo nabídky
COZL/DZP/AS/3411/PN- 131/21
Popis

„Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań tromboelastometrycznych na potrzeby COZL”

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Národní registrační číslo: PL
Poštovní adresa: ul. Dr K. Jaczewskiego 7
Obec: Lublin
Kód NUTS: PL814
PSČ: 20-090
Země: POL
Kontaktní osoba: Agnieszka Studzińska
Hlavní adresa: www.cozl.eu
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/cozl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/12/2021 09:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
149,920.56 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Werfen Polska Sp. z o.o. Ul. Wolińska 4 03-699 Warszawa
Poštovní adresa: ul. Wolińska 4
Obec: Warszawa
PSČ: 03-699
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.