Publications Office of the EU
Německo-Hamburk: Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hamburk: Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení

  • Zveřejněno
    25/08/2018
  • Lhůta
    02/10/2018
  • Otevírání nabídek
    02/10/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SBH | Schulbau Hamburg
Místo plnění
NUTS code: DE600 Hamburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE600 Hamburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
170,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SBH VOB OV 111-18 AS
Popis

Das Schulgrundstück liegt im Bezirk Eimsbüttel, Ortsteil Harvestehude. Das Bauprogramm umfasst eine 2 – teilbare Sporthalle DIN 18032 für den Schul- und Vereinssport sowie Unterrichtsräume für den Allgemeinen Unterricht, Fachräume und einen Ganztagsbereich (GBS). Der Neubau wird auf dem Standort des jetzigen Fachklassentrakts errichtet. Für die Dauer der Bauzeit müssen Schulcontainer aufgestellt werden – Standort Bestandssporthalle.
Gegenstand der vorgesehenen Maßnahme ist eine eingegrabene Sporthalle, die mit den Unterrichtsräumen U-förmig umbaut und überbaut wird. Aus der Umbauung der Sporthalle resultiert ein 73 m langer und 31 m breiter Kubus. Mit dem Eingraben der Sporthalle und der Anordnung der Hallensohle auf rd. - 4,00 m unter OK Gelände wird die Gebäudehöhe auf i. M. 10,35 m begrenzt. Die Baustellenzufahrt soll ausschließlich über den Alfred-Beit-Weg erfolgen. Zum Nachbargrundstück, zum Schulhof und zum Oberstufenhaus sind geschlossene Bauzäune zu errichten.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SBH | Schulbau Hamburg
Poštovní adresa: An der Stadthausbrücke 1
Obec: Hamburg
Kód NUTS: DE600
PSČ: 20355
Země: DEU
Kontaktní osoba: Einkauf / Vergabe
Hlavní adresa: http://www.hamburg.de/schulbau/
Elektronicky:
http://www.bieterportal.hamburg.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/10/2018 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
170,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.