Publications Office of the EU
LV-Riga: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

LV-Riga: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

  • Udělení zakázky
    27/07/2012
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
NVA 2012/25_ESF
Popis

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

80400000 - Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

80530000 - Praktické vzdělávání

80500000 - Školení

Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Poštovní adresa: Kungu iela 2
Obec: Liepāja
PSČ: 3410
Země: LVA

Úřední název: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Poštovní adresa: Gogoļa iela 13-2
Obec: Jelgava
PSČ: 3001
Země: LVA

Úřední název: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Poštovní adresa: Ebreju iela 10
Obec: Rīga
PSČ: 1019
Země: LVA

Úřední název: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Poštovní adresa: Ģertrūdes iela 54-7
Obec: Rīga
PSČ: 1011
Země: LVA

Úřední název: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Poštovní adresa: Ūnijas iela 70-6
Obec: Rīga
PSČ: 1084
Země: LVA

Úřední název: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Poštovní adresa: Smārdes iela 25
Obec: Tukums
PSČ: 3001
Země: LVA

Úřední název: SIA "Dija" Mācību centrs
Poštovní adresa: A.Čaka iela 40-8
Obec: Rīga
PSČ: 1011
Země: LVA

Úřední název: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Poštovní adresa: Graudu iela 68
Obec: Rīga
PSČ: 1058
Země: LVA

Úřední název: SIA "Latgales mācību centrs"
Poštovní adresa: Saules iela 38
Obec: Daugavpils
PSČ: 5401
Země: LVA

Úřední název: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Poštovní adresa: K.Valdemāra iela 20-6
Obec: Rīga
PSČ: 1010
Země: LVA

Úřední název: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Poštovní adresa: K.Valdemāra iela 37-16
Obec: Daugavpils
PSČ: 5401
Země: LVA

Úřední název: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Poštovní adresa: Gogoļa iela 23
Obec: Rīga
PSČ: 1050
Země: LVA

Úřední název: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Poštovní adresa: Nīcgales iela 26
Obec: Rīga
PSČ: 1035
Země: LVA

Úřední název: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Poštovní adresa: Saules iela 13
Obec: Madona
PSČ: 4801
Země: LVA

Úřední název: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Poštovní adresa: Dubultu prospekts 71
Obec: Jūrmala
PSČ: 2015
Země: LVA

Úřední název: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Poštovní adresa: Cēsu iela 20
Obec: Valmiera
PSČ: 4201
Země: LVA

Úřední název: Vidzemes augstskola
Poštovní adresa: Cēsu iela 4
Obec: Valmiera
PSČ: 4201
Země: LVA

Úřední název: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Poštovní adresa: Lāčplēša iela 125
Obec: Rīga
PSČ: 1003
Země: LVA

Úřední název: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Poštovní adresa: Gogoļa iela 13-2
Obec: Rīga
PSČ: 1050
Země: LVA

Úřední název: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Poštovní adresa: Ģimnāzijas iela 7/9
Obec: Daugavpils
PSČ: 5401
Země: LVA

Úřední název: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Poštovní adresa: Kandavas iela 8-39
Obec: Rīga
PSČ: 1083
Země: LVA

Úřední název: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Poštovní adresa: Ūdeļu iela 22
Obec: Rīga
PSČ: 1024
Země: LVA

Úřední název: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Poštovní adresa: Kanālu iela 5 k-2
Obec: Jūrmala
PSČ: 2008
Země: LVA

Úřední název: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Poštovní adresa: Ozolu liela 1
Obec: Gulbene
PSČ: 4401
Země: LVA

Úřední název: SIA "MASTERCLASS"
Poštovní adresa: Lubānas iela 116-4
Obec: Rīga
PSČ: 1021
Země: LVA

Úřední název: SIA "MBR"
Poštovní adresa: Merķeļa iela 8
Obec: Rīga
PSČ: 1050
Země: LVA

Úřední název: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Poštovní adresa: Ventspils iela 51
Obec: Liepāja
PSČ: 3405
Země: LVA

Úřední název: SIA "Tiara - S"
Poštovní adresa: Filozofu iela 20
Obec: Jelgava
PSČ: 3001
Země: LVA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.