Publications Office of the EU
Pojišťovací makléřské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Pojišťovací makléřské služby

  • Zveřejněno
    25/09/2025
  • Lhůta
    28/10/2025
  • Otevírání nabídek
    28/10/2025
  • Udělení zakázky
    30/01/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Die Autobahn GmbH des Bundes
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66518000 Služby zprostředkovatelů pojištění a pojišťoven
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
-1.00 EUR
Číslo nabídky
2025-10083
Popis

Pojišťovací makléřské služby

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.autobahn.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://vergabe.autobahn.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/10/2025 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
-1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Funk Versicherungsmakler GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Berlin
PSČ: 10787
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.