Publications Office of the EU
Polsko-Staszów: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Staszów: Služby v oblasti lesnictví

  • Oznámení výsledků
    09/09/2022
  • Odhad zveřejnění
    15/10/2022
  • Zveřejněno
    07/03/2023
  • Lhůta
    20/03/2023
  • Otevírání nabídek
    20/03/2023
  • Udělení zakázky
    30/05/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Staszów
Místo plnění
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,134,143.96 PLN
Číslo nabídky
SA.270.18.2023
Popis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tj. z dnia 10 marca 2022 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 672) – : „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu mechanicznego przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Staszów w roku 2023.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staszow
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/03/2023 09:35
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,134,143.96 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: P.U. Zieliński Tomasz 26-200 Końskie ul. Leśna 14, 26-200 Końskie NIP: 6581003077. REGON: 292779416
Poštovní adresa:
Obec: Końskie
PSČ:
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.