Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Renální spotřební zboží - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Renální spotřební zboží

  • Zveřejněno
    25/04/2023
  • Lhůta
    25/05/2023
  • Otevírání nabídek
    25/05/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33181500 Renální spotřební zboží
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
980,900.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
9
Číslo nabídky
1
Popis

LOT 1 - Cartus hemofiltrare pentru stari septice
LOT 2 – Kit hemofiltrare
LOT 3 – Kit hemofiltrare pentru stari septice
LOT 4 – Punga de filtrat
LOT 5 – Linie de calciu
LOT 6 – Combinatii – Sol electroliti pentru terapie continua de substitutie renala pe baza de bicarbonat
LOT 7 – Kit pentru hemoperfuzie
LOT 8 – Cateter dializa cu mandren
LOT 9 – Cateter dializa cu triplu lumen
“Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor”,

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI
Národní registrační číslo: 4967072
Poštovní adresa: Strada: CALEA GRIVIŢEI, nr. 218
Obec: Bucuresti
Kód NUTS: RO321
PSČ: 010761
Země: ROU
Kontaktní osoba: MIHAELA NAVODARU
Hlavní adresa: www.arsuri.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/05/2023 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.