Publications Office of the EU
Německo-Norimberk: Výstavba administrativních budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Norimberk: Výstavba administrativních budov

  • Zveřejněno
    07/06/2021
  • Lhůta
    05/07/2021
  • Udělení zakázky
    12/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Jobcenter Berlin Marzahn-Hellersdorf
Místo plnění
NUTS code: DE300 Berlin
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45213150 Výstavba administrativních budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
82,560,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
220,900.25 EUR
Číslo nabídky
503974
Popis

Anmietung eines noch zu errichtenden Bürogebäudes für das Jobcenter Berlin Marzahn-Hellersdorf

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.evergabe-online.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
82,560,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
220,900.25 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Belle Époque IngBau GmbH
Poštovní adresa: Kurfürstendamm 110
Obec: Berlin
PSČ: 10711
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.