Publications Office of the EU
L-Lucemburk: TM11/SL – Překladatelské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

L-Lucemburk: TM11/SL – Překladatelské služby

  • Zveřejněno
    19/03/2011
  • Lhůta
    29/04/2011
  • Otevírání nabídek
    13/05/2011
  • Udělení zakázky
    01/09/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79530000 Překladatelské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
908.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
23
Číslo nabídky
TM11/SL.
Popis

Překladatelské středisko pro instituce Evropské unie má v plánu uzavřít rámcové smlouvy na překlady standardizovaných technických textů v oblasti průmyslového / duševního vlastnictví z bulharštiny, češtiny, dánštiny, němčiny, řečtiny, angličtiny, španělštiny, estonštiny, finštiny, francouzštiny, maďarštiny, italštiny, litevštiny, lotyštiny, maltštiny, nizozemštiny, polštiny, portugalštiny, rumunštiny, slovenštiny, švédštiny, chorvatštiny a islandštiny do slovinštiny.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2011 00:00
Místo plnění
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.