Publications Office of the EU
Polsko-Stąporków: Služby související s likvidací odpadů a odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Stąporków: Služby související s likvidací odpadů a odpady

  • Zveřejněno
    07/10/2022
  • Lhůta
    18/11/2022
  • Udělení zakázky
    02/01/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Stąporków
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL72 Świętokrzyskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,629,212.96 PLN
Číslo nabídky
ZP.271.8.2022/RS
Popis

Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych gminy Stąporków, a także wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w worki na odpady oraz odbierania i zagospodarowania z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (GPSZOK) zlokalizowanego na terenie gminy Stąporków.
Dane charakteryzujące zamówienie:
liczba gospodarstw domowych objęta systemem gospodarki odpadami na terenie Gminy Stąporków:
Liczba nieruchomości do obsługi, na terenie których zamieszkują mieszkańcy, wynosi: 4030 w zabudowie jednorodzinnej (miasto – 616, gmina – 3414) oraz 62 w zabudowie wielorodzinnej, w tym: 57 - miasto – budynki komunalne, spółdzielcze, wspólnot mieszkaniowych, budynek Akademii Innowacji przy ul. Niekłańskiej, 5 – gmina (wspólnota mieszk.) oraz PSZOK

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Stąporków
Poštovní adresa: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 132A
Obec: Stąporków
Kód NUTS: PL72
PSČ: 26-220
Země: POL
Kontaktní osoba: Renata Sidor
Hlavní adresa: http://www.staporkow.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
3,629,212.96 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich sp. z o. o.
Poštovní adresa:
Obec: Końskie
PSČ: 20-200
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.