Publications Office of the EU
Španělsko-Gijón: Služby související s údržbou sportovních hřišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Gijón: Služby související s údržbou sportovních hřišť

  • Zveřejněno
    20/12/2017
  • Lhůta
    29/01/2018
  • Otevírání nabídek
    15/02/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Místo plnění
NUTS code: ES120 Asturias
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES120 Asturias
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77320000 Služby související s údržbou sportovních hřišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,146,187.50 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
013324/2017
Popis

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Národní registrační číslo: P8302404B
Poštovní adresa: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Obec: Gijón
Kód NUTS: ES120
PSČ: 33204
Země: ESP
Kontaktní osoba: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Hlavní adresa: http://contratacion.gijon.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/02/2018 13:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,146,187.50 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.