Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů

  • Zveřejněno
    02/02/2018
  • Lhůta
    16/03/2018
  • Otevírání nabídek
    16/03/2018
  • Udělení zakázky
    11/05/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Urząd Dozoru Technicznego
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50410000 Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,341,690.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,018,130.00 PLN
Číslo nabídky
ZP-DL-58/17
Popis

Przedmiotem zamówienia jest sprawdzenie, ewentualna naprawa oraz wymiana w miarę potrzeb sensorów (wynikającą z pogorszenia właściwości pomiarowych) w detektorach wielogazowych typu QRAE PLUS PGM 2000 (482 szt.) i QRAE 3 (36 szt.) użytkowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego. Naprawy detektorów wielogazowych - szacunkowy koszt napraw bez wymiany sensorów wynosi ok. 50 roboczogodzin w ciągu dwóch lat. Przedmiot zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7do SIWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Urząd Dozoru Technicznego
Poštovní adresa: ul. Szczęśliwicka 34
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 02-353
Země: POL
Kontaktní osoba: Paweł Moch
Hlavní adresa: www.udt.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/03/2018 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,341,690.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,018,130.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: OMC ENVAG Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Iwonicka 21
Obec: Warszawa
PSČ: 02-924
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.