Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Balíky programů a informační systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Madrid: Balíky programů a informační systémy

  • Udělení zakázky
    19/05/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Místo plnění
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48000000 Balíky programů a informační systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,104,464.63
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,104,464.63 EUR
Číslo nabídky
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Popis

Předmětem smlouvy je dodávka a instalace 47 licencí na software pro interoperabilitu pro produkt ONESAIT HEALTHCARE.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,104,464.63
Konečná hodnota zakázky
1,104,464.63 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Poštovní adresa: Avenida de Bruselas, 35
Obec: Alcobendas (Madrid)
PSČ: 28108
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.