Publications Office of the EU
Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras

  • Zveřejněno
    27/11/2023
  • Lhůta
    09/01/2024
  • Otevírání nabídek
    12/02/2024
  • Udělení zakázky
    29/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Presidencia de la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
63721000 Provozování přístavů a vodních cest a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,702,864.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2023-087
Popis

Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/02/2024 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Oferta Económica.
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Criterios cualitativos valorables mediante juicio de valor (CC1).
Váha (procenta, přesně) : 40
Odhadovaná hodnota
4,702,864.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Corporación de Prácticos del Puerto Bahía de Algeciras, S.L.P.
Poštovní adresa:
Obec: Algeciras
PSČ: 11207
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.