Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofie: Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofie: Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů

  • Zveřejněno
    26/11/2019
  • Lhůta
    03/01/2020
  • Otevírání nabídek
    07/01/2020
  • Udělení zakázky
    05/06/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG411 София (столица)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30000000 Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
190,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
189,715.00 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Národní registrační číslo: 121797867
Poštovní adresa: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Obec: София
Kód NUTS: BG411
PSČ: 1000
Země: BGR
Kontaktní osoba: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Hlavní adresa: https://www.marad.bg/bg
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/01/2020 11:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
190,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
189,715.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Перси“ ООД
Poštovní adresa: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Obec: София
PSČ: 1618
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.