Publications Office of the EU
Francie-Landerneau: Telekomunikační služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Landerneau: Telekomunikační služby

  • Zveřejněno
    12/05/2020
  • Lhůta
    19/06/2020
  • Otevírání nabídek
    19/06/2020
  • Udělení zakázky
    10/08/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CTÉ de CNES du pays de Landerneau
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64200000 Telekomunikační služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
380,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
336,621.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
2020-211
Popis

Services de télécommunications pour les collectivités membres du groupement de commandes constitué sur le territoire du Pays de Landerneau — Daoulas

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-megalisbretagne.org
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/06/2020 14:00
Kupující
Commune de L'Hôpital-Camfrout
Commune de Dirinon
Commune de La Roche-Maurice
Commune de Loperhet
Ville de Landerneau
Commune de Daoulas
Commune du Tréhou
Commune de Plouédern
Commune de Lanneuffret
Syndicat intercommunal du plateau de Ploudiry
Commune de Ploudiry
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.