Publications Office of the EU
Francie-Lille: Služby silniční dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lille: Služby silniční dopravy

  • Zveřejněno
    29/07/2017
  • Lhůta
    04/09/2017
  • Otevírání nabídek
    04/09/2017
  • Udělení zakázky
    31/10/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CHU de Lille
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60100000 Služby silniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
520,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
428,000.00 EUR
Číslo nabídky
DEMENAGEMENT_AO1764
Popis

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CHRU de Lille
Poštovní adresa: rue Philippe Marache
Obec: Lille Cedex
Kód NUTS: FR301
PSČ: 59037
Země: FRA
Kontaktní osoba: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Hlavní adresa: http://www.chru-lille.fr
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/09/2017 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
520,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
428,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: NC Déménagement
Poštovní adresa: 40 rue de l'Église
Obec: Beaucamps Ligny
PSČ: 59134
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.