Publications Office of the EU
Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

  • Oznámení výsledků
    28/10/2024
  • Zveřejněno
    06/11/2024
  • Lhůta
    13/12/2024
  • Otevírání nabídek
    13/12/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Latvijas Republikas Labklājības ministrija
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV006 Rīga
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
73300000 Návrh a realizace výzkumu a vývoje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
LR LM 2024/51ESF+
Popis

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/12/2024 12:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritērijs - kvalitāte
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.