Publications Office of the EU
Nizozemsko-Groningen: Průmyslové stroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Groningen: Průmyslové stroje

  • Udělení zakázky
    15/05/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hanzehogeschool Groningen
Místo plnění
NUTS code: NL11 Groningen
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL11 Groningen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42000000 Průmyslové stroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
700,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

De opdracht betreft de levering en ingebruikname van een refurbished supergeleider 1.5 Tesla MRI-scanner inclusief RF kooi en jaarlijks onderhoud en service door Hanzehogeschool Groningen (HG) en MRI Centrum (MC). HG en MC zijn voornemens een samenwerkingsverband aan te gaan, waarin zij hun kennis en expertise op het gebied van onderwijs, onderzoek en de beroepspraktijk willen bundelen en versterken. Met dit samenwerkingsverband willen HG en MC enerzijds studenten MBRT optimaal voorbereiden op de beroepspraktijk en anderzijds een concrete bijdrage leveren aan efficiënte en betaalbare patiëntenzorg op het gebied van MRI-scanning in Noord-Nederland.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
700,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Siemens Healthineers Nederland B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Den Haag
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.