Publications Office of the EU
Rámcová dohoda o dodávkách dílů a příslušenství pro lesní stroje TAF D.S. BOTOSANI - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rámcová dohoda o dodávkách dílů a příslušenství pro lesní stroje TAF D.S. BOTOSANI

  • Zveřejněno
    04/04/2025
  • Lhůta
    06/05/2025
  • Otevírání nabídek
    06/05/2025
  • Udělení zakázky
    10/07/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO212 Botoşani
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34300000 Díly a příslušenství k motorovým vozidlům a motorům
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,328,102.40 RON
Číslo nabídky
2200/20.03.2025
Popis

Rámcová dohoda o dodávkách dílů a příslušenství pro lesnické stroje TAF. Veřejný zadavatel odpoví na všechny žádosti o vysvětlení desátý den před uplynutím lhůty pro podání nabídek. Počet dnů, do nichž lze požádat o objasnění před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců: 15 dní.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/05/2025 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Pretul ofertei
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,328,102.40 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: RAILEX
Poštovní adresa:
Obec: Suceava
PSČ: 720262
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.