Publications Office of the EU
Německo-Drážďany: Architektonické, technické a plánovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Drážďany: Architektonické, technické a plánovací služby

  • Zveřejněno
    16/08/2013
  • Lhůta
    12/09/2013
  • Udělení zakázky
    06/12/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Neubau „Standortentwicklung IPF - Kaitzer Straße 4“
Místo plnění
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
510,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Das neue Gebäude beinhaltet neben Büroräumen einen Hörsaal und Archive sowie mech. Werkstätten und ggf. chem. Labore.
Der Neubau wird ggf. in zwei Etappen mit der Errichtung eines Basisgebäudes (Untergeschosse und Erdgeschoss) und späterer Aufstockung realisiert werden. Die Hauptnutzfläche wird ca. 2 300 m² betragen. Der Auftraggeber beabsichtigt die nachfolgende Planungsleistung Objektplanung für Gebäude, LPH 1 bis 8 und optional LPH 9 nach Teil 3 § 34 HOAI (2013) zu vergeben. Zunächst sollen Leistungen nur bis zur Leistungsphase 2 beauftragt werden. Es ist beabsichtigt, die weiteren Leistungsphasen stufenweise zu beauftragen. Ein Rechtsanspruch auf Übertragung der weiteren Leistungsphasen besteht nicht.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Fischer & Partner
Poštovní adresa: Naundorfer Straße VIZ 543
Obec: Schwarzheide
PSČ: 01987
Země: DEU
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
510,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: hammeskrause architekten
Poštovní adresa: Krefelder Straße 32
Obec: Stuttgart
PSČ: 70376
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.