Publications Office of the EU
Francie-Toulon: Sběr odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Toulon: Sběr odpadu

  • Zveřejněno
    30/04/2020
  • Lhůta
    25/06/2020
  • Udělení zakázky
    15/09/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Métropole Toulon-Provence-Méditerranée
Místo plnění
NUTS code: FRL05 Var
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL05 Var
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511000 Sběr odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
60,390.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
28,111.20 EUR
Číslo nabídky
20serv07
Popis

La présente consultation concerne un accord-cadre à bons de commande pour la collecte et le transport des ordures ménagères issues des points d'apport volontaires enterrés sur le territoire métropolitain d'Ollioules. Ces prestations concernent initialement le territoire d'Ollioules avec une extension possible sur les territoires métropolitains de l'Ouest de Toulon. Ces prestations comprennent:
— la collecte des ordures ménagères en colonnes enterrées;
— l'évacuation jusqu'à l'usine d'incinération du Sittomat implantée à Toulon, quartier Escaillon, chemin Gaëtan Gastaldo;
— le déchargement.
Appel d'offres ouvert: articles L. 2124-2, R. 2124-2 1º et R. 2161-2 à R. 2161-5 du CCP. Accord-cadre avec minimum (correspondant au montant de la décomposition du prix global et forfaitaire valorisé par mise au point avec l'attributaire) et un maximum de 100 000 EUR/an: articles L. 2125-1 1º, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du CCP.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
60,390.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
28,111.20 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Dragui-Transports/Deverra
Poštovní adresa: 109 rue Jean Aicard
Obec: Draguignan
PSČ: 83300
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.