Publications Office of the EU
Poskytovatel cloudových služeb Hasičský záchranný sbor (mluvící provoz) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poskytovatel cloudových služeb Hasičský záchranný sbor (mluvící provoz)

  • Zveřejněno
    26/08/2025
  • Lhůta
    02/10/2025
  • Otevírání nabídek
    02/10/2025
  • Udělení zakázky
    04/12/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72400000 Internetové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
495,000.00 EUR
Číslo nabídky
NIPV2025-EA-04078
Popis

Výkonnost umožňuje poskytovateli cloudových služeb připravit prioritní požadavky na hasičská vozidla, poté je zaslat UDAP k doručení příslušným iVRI a zaslat výsledek prioritního požadavku UDAP informační službě používané v dotčeném hasičském vozidle. Performance také umožňuje zasílání zpráv (včetně aktuální polohy, směru jízdy, rychlosti a stavu hasičských vozidel) do UDAP, aby na základě těchto informací mohli být účastníci silničního provozu v blízkosti hasičského vozidla včas upozorněni na svůj přístup poskytovateli služeb napojenými na UDAP. Viz zadávací dokumentace

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/10/2025 15:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
495,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Be-Mobile NV
Poštovní adresa:
Obec: Melle
PSČ: 9090
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.