Publications Office of the EU
Francie-Branges: Sběr odpadu z domácností - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Branges: Sběr odpadu z domácností

  • Zveřejněno
    14/08/2020
  • Lhůta
    02/10/2020
  • Otevírání nabídek
    02/10/2020
  • Udělení zakázky
    29/10/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SIVOM du Louhannais
Místo plnění
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511200 Sběr odpadu z domácností
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
794,262.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
9
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Le gardiennage, la collecte et/ou le traitement des déchets des sept déchetteries situées sur le territoire du SIVOM du Louhannais pour la période 2021-2023.

Metoda podání
Elektronicky:
http://sivom-louhannais.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/10/2020 13:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.