Publications Office of the EU
Bulharsko-Ruse: Kompostovače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Ruse: Kompostovače

  • Zveřejněno
    20/06/2023
  • Lhůta
    17/07/2023
  • Otevírání nabídek
    18/07/2023
  • Udělení zakázky
    28/08/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ОБЩИНА РУСЕ
Místo plnění
NUTS code: BG323 Русе
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG323 Русе
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39234000 Kompostovače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
11,880.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,595.80 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

*Предмет на обществената поръчка е доставка на 108 бр. пластмасови компостери с обем 1000 л, за разделно събиране на биоразградими отпадъци.
Технически условия за изпълнение на поръчката:
Основни габаритни размери и материали за изработката на един брой пластмасов компостер 1000л:
- ширина от 900 до 933 мм
- дълбочина от 900 до 933мм
- височина от 1260 до 1460 мм
**Финансирането се осигурява от проект № BGENVIRONMENT-3.002-0005-C02 „Мерки за подобряване управлението на отпадъците в общините Русе, Тутракан, Сливо поле и Ветово“ по Програма „Опазване на околната среда и климатичните промени“, финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство (ФМ на ЕИК) 2014-2021 г. предвидени за дейност №4 „Реализиране на общински схеми за разделно събиране и рециклиране на отпадъци чрез мобилни центрове“.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/308881
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/07/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
11,880.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
9,595.80 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: ИДЕА СЕРВИЗ ЕООД
Poštovní adresa: Младост 2 бл.235 вх.а ап.2
Obec: гр. София
PSČ: 1799
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.