Publications Office of the EU
Německo-Bielefeld: Instalace a montáž elektrických zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Bielefeld: Instalace a montáž elektrických zařízení

  • Zveřejněno
    10/05/2023
  • Lhůta
    06/06/2023
  • Otevírání nabídek
    06/06/2023
  • Udělení zakázky
    27/07/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Místo plnění
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,582,657.00 EUR
Číslo nabídky
100.31-6632EX
Popis

2 ks v balení Nízkonapěťové hlavní rozvody
Přibližně 1100 m páskově pozinkovaný kabelový žlab v různých rozměrech
1400 m flexibilní plastové izolační trubky v různých velikostech
Přibližně 4100 ks. Kovové kabelové svorky různé verze
250 ks různých protipožárních zábran pro potrubní systémy
Přibližně 213 ks. 70mm systém světelných kanálů, různé délky
Přibližně 275 ks. Detektory více senzorů v technologii ringbus
5000 m kabel požárního poplachu
3000 m Fiber Optic Univerzální kabel Singlemode
Přibližně 7700 m bezhalogenový opláštěný kabel

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/06/2023 10:30
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,582,657.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Elektro Beckhoff GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Bielefeld
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.