Publications Office of the EU
Irsko-Blarney: Mechanická zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irsko-Blarney: Mechanická zařízení

  • Zveřejněno
    20/09/2018
  • Lhůta
    30/10/2018
  • Udělení zakázky
    02/03/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Místo plnění
NUTS code: IE053 South-West
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE053 South-West
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45350000 Mechanická zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,720,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,720,000.00 EUR
Číslo nabídky
Scoil Mhuire Gan Smál, RS Mech
Popis

Mechanical Subcontractors (Reserved Specialists to the Main Appointed Contractor) for Mechanical installation for a new three-storey post-primary school building comprising classrooms, science laboratories, specialist teaching spaces, library, offices, PE hall, changing rooms, fitness suite, general purpose room, special education needs unit, administration rooms, stores, toilets, ancillary spaces, external store, ballcourts, bus set-down areas, surface car parking, boundary walls, fences, vehicular and pedestrian access gates, rerouting of existing overhead ESB lines underground, drainage works, landscaping, signage and all associated site works.
The proposed development includes in phases (i) the construction of the new school building and associated site works; (ii) the demolition of the existing part single-storey, part two-storey school building and ancillary sheds; (iii) the removal of all temporary prefabricated buildings on completion of the new school building.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Národní registrační číslo: 62090D
Poštovní adresa: 1 Shean Lower, Co. Cork
Obec: Blarney
Kód NUTS: IE053
Země: IRL
Kontaktní osoba: Pádraig Sheehan
Hlavní adresa: www.smgsblarney.ie
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,720,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,720,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Dominic O'Connor Ltd.
Poštovní adresa: Eastpoint Business Park, Dublin Road,
Obec: Co. Galway
PSČ: Loughrea
Země: IRL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.