Publications Office of the EU
Řecko-Atény: Systémová podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Atény: Systémová podpora

  • Zveřejněno
    12/04/2021
  • Lhůta
    12/05/2021
  • Zrušeno
    28/05/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Místo plnění
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72253200 Systémová podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
509,078.70 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Αρ.Πρωτ. 31324/7.4.2021 ΕΣΗΔΗΣ:105379
Popis

Συντήρηση και υποστήριξη ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Poštovní adresa: Π. Ράλλη και Θηβών 250, Τ.Κ. 122 44 Αιγάλεω / Αθήνα GR
Obec: Αθήνα
Kód NUTS: EL302
PSČ: 122 44
Země: GRC
Hlavní adresa: http://www.uniwa.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/05/2021 11:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
509,078.70 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.