Publications Office of the EU
Dodávka paliva - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka paliva

  • Zveřejněno
    08/10/2025
  • Lhůta
    13/11/2025
  • Otevírání nabídek
    14/11/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Ρ.)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09130000 Ropa a ropné destiláty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
790,666.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem zakázky je dodávka kapalných paliv (OIL, HEATING OIL a 95-oktan BENZIN STEEL), jak je podrobněji uvedeno v oznámení a jeho přílohách.

Metoda podání
Elektronicky:
https://nepps.eprocurement.gov.gr/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://nepps.eprocurement.gov.gr/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/11/2025 08:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.