Publications Office of the EU
Španělsko-Bilbao: Konstrukční a stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Bilbao: Konstrukční a stavební práce

  • Zveřejněno
    15/12/2017
  • Lhůta
    09/03/2018
  • Otevírání nabídek
    13/03/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Místo plnění
NUTS code: ES213 Bizkaia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES213 Bizkaia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45220000 Konstrukční a stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
58,180,169.60 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
2230
Popis

1.1.- El objeto del contrato será la realización de las obras definidas en el “Proyecto constructivo del Tanque de Tormentas de Galindo”,
1.2.- el proyecto de las mencionadas obras ha sido aprobado por el órgano de contratación mediante comité directivo de fecha 28 de noviembre.
La contratación se fracciona en los lotes que se detallan a continuación:
- lote 1: tanque de tormentas de Galindo. Tipo: 17.368.672,86 €, tramo EDAR Galindo - Beurko;
- lote 2: tanque de tormentas de Galindo. Tipo: 40.811.496,74 €, tramo Beurko - Zuazo.
Constituyendo el objeto de cada lote una unidad funcional susceptible de realización independiente.
Los licitadores podrán ofertar a los dos lotes indistintamente.
En primer lugar se adjudicará el Lote 2.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Národní registrační číslo: P4800005C
Poštovní adresa: C/ San Vicente, nº 8 (Edificio Albia 1), 4º Planta
Obec: Bilbao
Kód NUTS: ES213
PSČ: 48001
Země: ESP
Kontaktní osoba: Subdirección de Contratación
Hlavní adresa: http://www.consorciodeaguas.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/03/2018 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.