Publications Office of the EU
Dodací spínače U5, CBTC, Kienberg a Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodací spínače U5, CBTC, Kienberg a Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274

  • Udělení zakázky
    31/07/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34941800 Železniční body
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
-1.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
INF3-0171-2025
Popis

Dodávka volební účasti Položka 1: Traťové spojení z W21/24 pro Bhf. Kienberg (GK) část 2: Traťové připojení od W21/24 (Wh) a jednospínač W274 pro Bhf. Wuhletal (Wh)

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.