Publications Office of the EU
Určení námořního obvodu jižních zemí pro zavedení provozního systému výroby energie z vln - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Určení námořního obvodu jižních zemí pro zavedení provozního systému výroby energie z vln

  • Udělení zakázky
    08/09/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Conseil Départemental des Landes
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI13 Landes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71241000 Studie proveditelnosti, poradenství, analýza
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,450,509.00 EUR
Číslo nabídky
2024ADGD0185
Popis

Určení námořního obvodu jižních zemí pro zavedení provozního systému výroby energie z vln

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Váha (procenta, přesně) : 60
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,450,509.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Poštovní adresa:
Obec: BIDART
PSČ: 64210
Země:
Úřední název: AZTI
Poštovní adresa:
Obec: SUKARRIETA
PSČ: 48395
Země:
Úřední název: TECNALIA
Poštovní adresa:
Obec: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
PSČ: 20009
Země:
Úřední název: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Poštovní adresa:
Obec: BIARRITZ
PSČ: 64200
Země:
Úřední název: CREOCEAN SUD-OUEST
Poštovní adresa:
Obec: BASSUSSARRY
PSČ: 64200
Země:
Úřední název: ENERGIE DE LA LUNE
Poštovní adresa:
Obec: BORDEAUX
PSČ: 33100
Země:
Úřední název: GREEN CONSEILS
Poštovní adresa:
Obec: MONT DE MARSAN
PSČ: 40000
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.