Publications Office of the EU
Německo-Lohmar: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lohmar: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    27/09/2018
  • Lhůta
    26/10/2018
  • Otevírání nabídek
    26/10/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Místo plnění
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
ZVL36/2018
Popis

Lieferung von elektrischer Energie für die Liegenschaften der Stadt Lohmar sowie für die Straßenbeleuchtung im Stadtgebiet Lohmar mit einem jährlichen Gesamtvolumen von ca. 3 071 MWh

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Poštovní adresa: Rathausstr. 4
Obec: Lohmar
Kód NUTS: DEA2C
PSČ: 53797
Země: DEU
Hlavní adresa: https://www.lohmar.de
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXS0YY0YYH8
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/10/2018 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.