Publications Office of the EU
Bulharsko-Blagoevgrad: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Blagoevgrad: Opravy a údržba

  • Zveřejněno
    29/10/2021
  • Lhůta
    30/11/2021
  • Otevírání nabídek
    02/12/2021
  • Udělení zakázky
    31/01/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Místo plnění
NUTS code: BG413 Благоевград
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG413 Благоевград
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
598.00 BGN
Číslo nabídky
МЕР-БЛ/2021/014
Popis

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/169190
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/12/2021 09:30
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
598.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Poštovní adresa: ул.София №.18
Obec: гр. Пловдив
PSČ: 4002
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.