Publications Office of the EU
Španělsko-Almería: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Almería: Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

  • Zveřejněno
    14/11/2019
  • Lhůta
    20/12/2019
  • Otevírání nabídek
    08/01/2020
  • Udělení zakázky
    28/02/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Delegación Territorial de Empleo, Formación, Trabajo Autónomo, y Economía, Conocimiento, Empresas y Universidad en Almería
Místo plnění
NUTS code: ES611 Almería
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES611 Almería
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
292,398.36 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
110,949.92 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
14
Číslo nabídky
CONTR 2019 530517
Popis

Suministro de productos de alimentación para la Residencia de Tiempo Libre de Aguadulce, Roquetas de Mar (Almería).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: DT Empleo, FOR. TR. AUT. EC. CON, EMP. Y UN. Almería
Národní registrační číslo: S4111001F
Poštovní adresa: C/ Hermanos Machado, 4, 2ª planta
Obec: Almería
Kód NUTS: ES611
PSČ: 04004
Země: ESP
Kontaktní osoba: Antonio Miranda Martínez
Hlavní adresa: https://juntadeandalucia.es/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/01/2020 09:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.