Publications Office of the EU
PL-Słupsk: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PL-Słupsk: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie

  • Zveřejněno
    30/03/2011
  • Lhůta
    06/05/2011
  • Otevírání nabídek
    06/05/2011
  • Udělení zakázky
    27/05/2011
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,353,383.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,670,117.03 PLN
Číslo nabídky
20/2011
Popis

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10.4.1997 roku Prawo energetyczne (Dz. U. z 2006 r. Nr 89 poz. 625 z późn. zm.) zwanej dalej sprzedażą energii elektrycznej do obiektów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku i Ustce obejmująca usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/05/2011 10:30
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,353,383.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
2,670,117.03 PLN
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.