Publications Office of the EU
Německo-Freiburg im Breisgau: Fluorescentní a polarizační mikroskopy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Freiburg im Breisgau: Fluorescentní a polarizační mikroskopy

  • Zveřejněno
    18/08/2020
  • Lhůta
    14/09/2020
  • Udělení zakázky
    09/03/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Místo plnění
NUTS code: DE13 Freiburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38515000 Fluorescentní a polarizační mikroskopy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
522,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
521,365.00 EUR
Číslo nabídky
2020154
Popis

Die Auftraggeberin (AG) hat ein Gerätepaket 2-Photonen-in-vivo-Mikroskop beschafft.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Poštovní adresa: Albertstr. 21a
Obec: Freiburg
Kód NUTS: DE131
PSČ: 79104
Země: DEU
Hlavní adresa: www.uni-freiburg.de
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E26859295
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
522,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
521,365.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Bruker France SAS
Poštovní adresa:
Obec: Wissembourg Cedex
PSČ: 67166
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.