Publications Office of the EU
NL-Arnhem: Právní poradenství a zastupování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NL-Arnhem: Právní poradenství a zastupování

  • Udělení zakázky
    03/01/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79110000 Právní poradenství a zastupování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,400,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2010-002480
Popis

Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met één aanbieder ter zake van exclusieve externe juridische dienstverlening voor de provincie Gelderland. De geselecteerde aanbieder zal in beginsel exclusief de gevraagde juridische dienstverlening verzorgen. Het gaat hierbij om verplichte procesvertegenwoordiging en gespecialiseerde juridische kennis.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,400,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.