Publications Office of the EU
Slovinsko-Ljubljana: Reklamní a marketingové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Ljubljana: Reklamní a marketingové služby

  • Udělení zakázky
    22/10/2013
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPIRIT Slovenija, javna agencija
Místo plnění
NUTS code: DE Deutschland
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79340000 Reklamní a marketingové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
286,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
285,870.00 EUR
Číslo nabídky
JNV-0026/2013-S-POG
Popis

Zakup medijskega prostora na nemški televiziji ARD - Das Erste za povečanje prepoznavnosti Slovenije na nemškem trgu v jeseni 2013.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
286,000.00
Konečná hodnota zakázky
285,870.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ARD-Werbung Sales & Services GmbH
Poštovní adresa: Bertramstraße 8 / D-Bau
Obec: Frankfurt
PSČ: 60320
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.