Publications Office of the EU
Rakousko-Vídeň: Rentgenové mikroanalyzátory - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Vídeň: Rentgenové mikroanalyzátory

  • Zveřejněno
    06/02/2014
  • Lhůta
    28/03/2014
  • Otevírání nabídek
    28/03/2014
  • Udělení zakázky
    30/07/2014
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Místo plnění
NUTS code: AT Österreich
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38947000 Rentgenové mikroanalyzátory
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
133,500.00 EUR
Číslo nabídky
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Popis

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Bundesministerium für Inneres
Poštovní adresa: Postfach 100
Obec: Wien
PSČ: 1014
Země: AUT
Kontaktní osoba: Referat IV/5/b
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/03/2014 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
133,500.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AMETEK GmbH GB EDAX
Poštovní adresa: Kreuzberger Ring 6
Obec: Wiesbaden
PSČ: 65205
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.