Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Udělení zakázky
    11/06/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ACTV S.p.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH35 Venezia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50241000 Opravy a údržba lodí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
886,807.56 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Relazione tecnico-organizzativa
Váha (procenta, přesně) : 38
Kritérium:
Typ: price
Popis: Offerta economica
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Estensione durata della garanzia nave
Váha (procenta, přesně) : 16
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Váha (procenta, přesně) : 4
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Possesso di certificazioni ISO
Váha (procenta, přesně) : 9
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Disponibilità di un magazzino coperto
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Váha (procenta, přesně) : 1
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
886,807.56 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Poštovní adresa:
Obec: CHIOGGIA (VE)
PSČ: 30015
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.