Publications Office of the EU
Německo-Landau: Obrábění kovů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Landau: Obrábění kovů

  • Zveřejněno
    12/06/2018
  • Lhůta
    17/07/2018
  • Otevírání nabídek
    17/07/2018
  • Udělení zakázky
    08/10/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landesbetrieb Liegenschafts- und Baubetreuung, Niederlassung Landau
Místo plnění
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEB32 Kaiserslautern, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45262670 Obrábění kovů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
453,152.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Metallbau- und Verglasungsarbeiten
Vergabeunterlagen werden nur elektronisch zur Verfügung gestellt.
Vergabeunterlagen können kostenlos vom Vergabemarktplatz Rheinland Pfalz www.vergabe.rlp.de bis zum Ablauf der Angebotsfrist herunter geladen werden. Es gelten dafür die AGB des Vergabemarktplatzes

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: LBB Regionale Vergabestelle Kaiserslautern
Poštovní adresa: Rauschenweg 32
Obec: Kaiserslautern
Kód NUTS: DEB32
PSČ: 67663
Země: DEU
Kontaktní osoba: LBB Regionale Vergabestelle Kaiserslautern
Hlavní adresa: http://www.LBBnet.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/07/2018 11:00
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
453,152.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Sälzer GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Marburg
PSČ: 35037
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.