Publications Office of the EU
Německo-Kaufbeuren: Hasičská vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Kaufbeuren: Hasičská vozidla

  • Zveřejněno
    12/09/2019
  • Lhůta
    05/11/2019
  • Udělení zakázky
    17/02/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Kaufbeuren
Místo plnění
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144210 Hasičská vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
369,747.90 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
323,784.98 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
2017BGA001_1
Popis

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadt Kaufbeuren
Poštovní adresa: Kaiser-Max-Straße 1
Obec: Kaufbeuren
Kód NUTS: DE272
PSČ: 87600
Země: DEU
Hlavní adresa: https://my.vergabe.bayern.de
Elektronicky:
https://my.vergabe.bayern.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.