Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Měřicí přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Měřicí přístroje

  • Zveřejněno
    14/09/2013
  • Lhůta
    24/10/2013
  • Otevírání nabídek
    24/10/2013
  • Udělení zakázky
    19/12/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Instytut Biologii Doświadczalnej imienia Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38300000 Měřicí přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
540,730.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,715,050.98 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
AZP-2401-24/2013
Popis

Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych zawierającego: system do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych w trybie fluorescencji, luminescencji, radioizotopowymi oraz promieniowania X oraz laserowy skaningowy system obrazowania konfokalnego.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2013 14:20
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.