Publications Office of the EU
Španělsko-Torremolinos: Reklamní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Torremolinos: Reklamní služby

  • Zveřejněno
    14/05/2020
  • Zrušeno
    25/05/2020
  • Otevírání nabídek
    17/06/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Místo plnění
NUTS code: ES617 Málaga
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES617 Málaga
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79341000 Reklamní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
763,200.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
13/2020
Popis

Servicios de Agencia de Medios de Comunicación para la planificación, mediación, inserción y seguimiento de la difusión de la publicidad institucional del Ayuntamiento de Torremolinos.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Národní registrační číslo: P2910300I
Poštovní adresa: Plaza Blas Infante, 1
Obec: Torremolinos
Kód NUTS: ES617
PSČ: 29620
Země: ESP
Kontaktní osoba: Concejalía Delegada en Materia de Contratación del Ayuntamiento de Torremolinos
Hlavní adresa: http://www.torremolinos.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/06/2020 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
763,200.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.