Publications Office of the EU
Česko-Brno: Regulace řek a ochrana před povodněmi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česko-Brno: Regulace řek a ochrana před povodněmi

  • Zveřejněno
    11/02/2019
  • Lhůta
    18/03/2019
  • Udělení zakázky
    03/12/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Povodí Moravy, s.p.
Místo plnění
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45246000 Regulace řek a ochrana před povodněmi
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
361,724,741.50 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
317,975,233.22 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní obstarání všech dodávek služeb a prací souvisejících s předmětem zakázky „Bečva, km 44,135 – 45,855 - revitalizace toku, Skalička; Bečva, km 42,480 – 44,135 - revitalizace toku, Černotín“ spočívající zejména v revitalizaci a podpoře samovolné renaturace vodního toku a nivy, obnově ekostabilizačních funkcí vodních a na vodu vázaných ekosystémů.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Povodí Moravy, s.p.
Národní registrační číslo: 70890013
Poštovní adresa: Dřevařská 11
Obec: Brno
Kód NUTS: CZ064
PSČ: 602 00
Země: CZE
Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Pazdera
Hlavní adresa: http://www.pmo.cz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
361,724,741.50 CZK
Konečná hodnota zakázky
317,975,233.22 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: OHL ŽS, a.s.
Poštovní adresa: Burešova 938/17
Obec: Brno
PSČ: 602 00
Země: CZE

Úřední název: Eurovia CS, a.s.
Poštovní adresa: Národní 138/10
Obec: Praha 1
PSČ: 110 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.