Publications Office of the EU
F-Lyon: Práce na údržbě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Práce na údržbě silnic

  • Zveřejněno
    04/09/2012
  • Lhůta
    15/10/2012
  • Otevírání nabídek
    16/10/2012
  • Udělení zakázky
    21/12/2012
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Communauté urbaine de Lyon
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233141 Práce na údržbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
97,600,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
2012-DV-VT-05
Popis

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Communauté urbaine de Lyon
Poštovní adresa: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Obec: Lyon Cedex 03
PSČ: 69399
Země: FRA
Kontaktní osoba: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/10/2012 08:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.