Publications Office of the EU
Česká republika-Brno: Rentgenové přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Brno: Rentgenové přístroje

  • Oznámení výsledků
    06/09/2013
  • Zveřejněno
    06/06/2014
  • Lhůta
    05/09/2014
  • Udělení zakázky
    12/01/2015
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Místo plnění
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111000 Rentgenové přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,894,737.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
513
Popis

Tento digitální skiagrafický systém musí zajišťovat vynikající kvalitu snímků, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý a současně poskytovat skiagrafické snímky vysoké kvality v digitální podobě. Systém musí obsahovat pevný elevační stůl, 2 digitální detektory zachycující rtg snímky v digitální formě pro celý rozsah požadovaných vyšetření (pacient stojící, sedící i ležící na stole), rtg generátor, stropní závěs s rentgenkou, DAP metr, prohlížení snímků v ovladovně, jejich základní úpravu a DICOM protokol.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
7,894,737.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Foma Medical, spol. s r.o.
Poštovní adresa: Jana Krušinky 1604
Obec: Hradec Králové
PSČ: 500 02
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.